Postup práce

Konzultácia

Začiatkom každej úspešnej spolupráce je konzultácia. Kontaktujte nás telefonicky alebo nám napíšte e-mail a dohodnite si termín prvého stretnutia.

Zameranie

Ak ste sa po konzultácii rozhodli využiť naše služby, nasleduje zameranie. Na zameranie interiéru používame laserové technológie. Samozrejme počas zamerania odpovieme na všetky vaše otázky a z našej širokej ponuky materiálov poradíme pri výbere. K dispozícií sú na mieste vzorkovníky s veľkým a kvalitným výberom.

Cenová ponuka

Cenovú ponuku vytvoríme na základe Vami zadaných požiadaviek podľa aktuálnych cenníkov.

3D vizualizácia*

Po vami schválenej cenovej ponuky navrhneme váš interiér do detailov podľa vašej predstavy aby sme upresnili kompletnú predstavu pred realizáciou ktorú spoločne prekonzultujeme. *Doplnková služba na požiadanie.

Výroba

Keď ste spokojný s vizualizáciou a všetky detaily sú doladené, je potrebné už len vaše schválenie celého projektu a začneme výrobu. Na výrobu používame kvalitné plošné materiály od EGGER, PFLEIDERER, KRONOSPAN, SENOSAN. Kovania a systémy používame tie najmodernejšie a najspoľahlivejšie s dlhou životnosťou od svetových firiem ako BLUM, HETTICH, KESSEBOHMER. Nábytok vyrábame našou partnerskou spoločnosťou v modernej výrobnej hale. Polo-automatizovaná výroba prebieha pod stálym dozorom skúsených odborných pracovníkov.

Dodanie a montáž

Hotový nábytok vám dovezieme našimi vlastnými vozidlami, takže si môžete byť istý, že k vám dorazí v perfektnom stave a v rámci dohodnutej lehoty. Naši skúsení montážni technici nábytok zmontujú a rozmiestnia.

Dlhodobý servis

Po montáži nábytku by sa naša práca mohla skončiť ale aby vaša spokojnosť pretrvala dlhodobo tak Vám ponúkame profesionálny pozáručný servis. Náš nábytok má vďaka kvalitnej výrobe a použitých materiálov dlhú životnosť. Avšak aj nábytok najvyššej kvality niekedy potrebuje revíziu alebo opravu. Veríme že budete spokojný so spoločne vytvoreným nábytkom.